Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rock

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Dani Filth ile kısa bir söyleşi!

YazarMesaj
machinedeath
Admin
Admin
machinedeath

Dani Filth ile kısa bir söyleşi! Empty
MesajKonu: Dani Filth ile kısa bir söyleşi!   Dani Filth ile kısa bir söyleşi! I_icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 3:26 pm

Soru: 1990'lardaki Cradle Of Filth ile günümüze kadarki Cradle Of Filth'i kıyaslar mısın? Bizim gibi, grubun fanları Cradle Of Filth için ileride neler bekleyebilir?

Dani: "Her grup olgunlaşmalı ve gelişim göstermelidir. Biz, bir grup olarak kararlı bir şekilde kendi formüllerimizle ve aynı zamanda bu formulasyonu gerçekten de abartmadan kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Gerçekten de, ihtişamlı "Thornography" albümümüzdeki yeni parçalar hakkını veriyor; daha ağır, daha karanlık ve daha hızlı."

Soru: Yaptığınız konserlerin görüntülerini (veya diğer grupların yaptıklarını) kaydedip, bunları internet ortamından bedavaya DVD veya live CD'ler şeklinde dağıtan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dani: "Bu durum önüne geçilemez ve her an tekrar eden birşey. Ben bunun katı bir savunucusu değilim ancak bu da o kadar kaygı verici değil ve dünyanın sonu anlamına gelmiyor. Bu kaçak işler konusunda özellikle hoşlanmadığım şey ise burdaki kayıtların seslerinin kibrit kutusunda sıkışmış arı vızıltısı gibi olmasıdır. Bunların grupları tam olarak yansıtmadığını düşünüyorum ve cidden gece konserlerinin webteki görüntüleri çok kalitesiz oluyor. Bunlar çok gereksizmiş gibi görünüyor. Üstelik iyi birer enstürman da kullanmışsanız o gece, epey şansızsınız demektir."

Soru: Duyduğumuz söylentilere göre Joey Jordison (SLIPKNOT) ve siz, solo bir proje kapsamında biraraya gelme durumunuz varmış, böyle bir projede görev alma planınız var mı? Bu dedikoduların gerçeklik payı nedir?

Dani: "Bunun bir yan proje olarak tasarlanmasına rağmen ve CRADLE'ı engellemeyecek biçimde olmasıyla birlikte bu dedikoduların doğruluk payı var şu aşamada. Joey, orjinal bir davulcu fakat daha sonraları bu prestijli koltuğa oturduğu söylentileri John Tempesta (WHITE ZOMBIE, THE CULT) için yayıldı. Ayrıca yapımcı olarak Rob Caggiano, GORGOROTH basçısı King, ben, PARASITE'den Chirstopher Jon ve kesinleşmeyen başka birisini de içine aldı. Aslında birkaç parça tamamıyla yazıldı ama kayıt firması bunun daha ileri taşınması için, grubun ve benim birincil uğraşım olmasını kararlaştırdı. Öncelikle yerinde bir sızlanmaya rağmen, nezaketle kabullenir gibi yaptim bunu.
http://metalmuzik.tuneli.com

Dani Filth ile kısa bir söyleşi!
1 sayfadaki 1 sayfası